09369823314 ««شماره پیام رسان بله ا ایمیل» boxagahiir@gmail.com

خانه » لیست سایت های آگهی رایگان » بررسی سایت های خدماتی با عنوان«آگهی رایگان و تبلیغات رایگان»

بررسی سایت های خدماتی با عنوان«آگهی رایگان و تبلیغات رایگان»

بررسی سایتهای ارائه دهنده خدمات«تبلیغات و آگهی رایگان اینترنتی»

جوامع امروزی بیشتر از قبل وابسته به دنیای مجازی شده به صورتی که برای تامین کوچکترین نیاز های زندگی ابتدا در اینترنت و فضای مجازی برای یافتن ارزانترین و بهترین ها جستجو می کنند،اینجاست که بازاریابی و تبلیغات اینترنتی برای این قشر بزرگ نیازمند مفهوم پیدا می کند.

مردم برای خرید بهترین کالاها و خدمات ابتدا در اینترنت جستجو می کنند و کسانی که بتوانند در این فضا تبلیغات گسترده و هدفمندی داشته باشند فروش بیشتری خواهند داشت به همین منظور تبلیغات اینترنتی معنا پیدا کرد.

تبلیغات اینترنتی بعد از نفوذ گسترده اینترنت در جوامع امروزی اهمیت دوچندانی پیدا کرده است، شرکت ها و افرادی که تبلیغات هدفمند و گسترده تری داشته باشند می توانند فروش بیشتری داشته و به طبع آن درآمد خوبی را کسب کنند.

به همین دلیل سایت هایی به وجود آمدند که به صورت تخصصی به معرفی و تبلیغ کالاها دراینترنت  می پردازند.

برخی از سایت های اینترنتی، خدمات تبلیغاتی در فضای مجازی را به صورت رایگان ارائه می کنند که در این یادداشت به بررسی این سایت ها در قالب پاسخ به سوالات می پردازیم.

۱) آیا تبلیغات رایگان در سایت های تبلیغاتی موثر است؟

برای پاسخ به این سوال باید موتورهای جستجو گر را بررسی کنیم اگر دقت کنید وقتی یک کالایی را در موتور های جستجو گر سرچ می کنیم ، برخی مواقع موتورهای جستجو گر کالاهای معرفی شده در سایت های تبلیغات رایگان اینترنتی را پیشنهاد می کنند.پس درج آگهی رایگان در سایت های تبلیغاتی می تواند مفید باشد.

۲) تبلیغات در کدام سایت های تبلیغات رایگان اینترنتی مفید تر است؟

درج آگهی در همه ی سایت های تبلیغات رایگان مفید است ولی با توجه به تعداد زیاد این سایت ها نمی توان وقت گذاشت و در همه ی این سایت ها آگهی درج کرد پس می توان بهترین سایت های تبلیغاتی را شناسایی و در آنها آگهی درج نمود.

بهتر است در سایت های زیر آگهی رایگان درج کنیم:

الف: در سایت های معتبر آگهی رایگان درج کنیم.

ب: در سایت های آگهی رایگان پر بازدید آگهی درج کنیم.

ج: در سایت هایی آگهی درج کنیم که اجازه درج لینک رایگان را به ما بدهند .

۳) تبلیغات رایگان چه سودی برای این سایت ها دارد؟

سایت های ارائه دهنده خدمات تبلیغاتی علاوه بر ارائه تبلیغات رایگان, تبلیغات ویژه نیز دارند که از تبلیغات ویژه درآمد کسب می کنند.

۴) چند سایت آگهی رایگان موثر را معرفی کنید:

سایت های بزرگی در این زمینه وجود دارد ولی هر کدام از آنها محدودیت هایی چون درج لینک رایگان و درج تصویر رایگان دارند ولی اگر بخواهیم سایتی را معرفی کنیم که امکان درج آگهی رایگان به همراه درج لینک و تصویر رایگان داشته باشد، مجموعه سایت های تبلیغاتی «باکس آگهی» به آدرس boxagahi.ir را معرفی می کنیم.

در مجموعه باکس آگهی امکان درج آگهی رایگان و آگهی وژه وجود دارد اگر می خواهید لیست سایت های آگهی رایگان زیر مجموعه باکس آگهی  را ببینید به آدرس  http://boxagahi.ir/freeweb/  مراجعه کنید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *