هشدار: باکس آگهی یک سایت تبلیغاتی است و به جز تبلیغات هیچ کالا و خدماتی برای فروش ندارد. بررسی صحت ادعای آگهی دهنده ها با کاربران می باشد.

تبلیغات اینترنتی سایت های دانلود فیلم و سریال – باکس آگهی

agahi

gesa

تبلیغات اینترنتی سایت های دانلود فیلم و سریال

موثر ترین روش تبلیغاتی برای جذب مخاطب در سایت های دانلود فیلم و سریال

اگر شما هم سایت دانلود فیلم و یا سریال ایرانی و خارجی دارید می دانید که در این حوزه رقابت بسیار شدید می باشد برای این سایت ها دو روش تبلیغاتی جواب می دهد :

 

۱) تبلیغات انفجاری برای فروش سریال ها و فیلم های سینمایی جدید

به محض انتشار قسمت های مختلف یک سریال جدید و یا یک فیلم سینمایی جدید با توجه به تبلیغات گسترده کمپانی های فیلم سازی مردم تشنه ی دیدن این فیلم ها هستند پس اگر شما بتوانید اولین نفری باشید که با قرار دادن تبلیغات خود در جایگاه های پربیننده سایت ها پیشنهاد خرید و دانلود فیلم را به مخاطب بدهید به احتمال زیاد برای خرید و دیدن آن ترقیب خواهد شد.

در مجموعه باکس آگهی یک بسته تبلیغاتی گسترده وجود دارد که برای این نوع تبلیغات می تواند موثر باشد. بسته تبلیغاتی ۸ ستاره از این نوع تبلیغات به شمار می آید و می تواند قسمتی از پلن تبلیغاتی شما را پوشش دهد جهت مشاهده و بررسی بسته تبلیغاتی ۸ ستاره اینجـــــــا  کلیک کنید.

 

۲) رپورتاژآگهی برای دانلود و یا فروش سریال های قدیمی تر

اگر چند روز از انتشار یک فیلم و یا سریال گذشته باشد دیگر تبلیغات معمول جوابگو نخواهد بود چرا که تمامی رقبای شما این کار را کرده اند و افراد مشتاقی که تحت تاثیر تبلیغات کمپانی های فیلم سازی بوده اند در همان چند روز اول فیلم مورد نظر را خریداری و دانلود کرده اند در این حالت تبلیغاتی جوابگو خواهد بود که به صورت یک پست با عمر طولانی باشد بله رپورتاژآگهی برای این منظور  مفید است علاوه بر لینک سازی برای سایت شما می تواند در جذب مخاطبین هدفمند موفق عمل کند.

جهت درج رپورتاژآگهی گسترده در مجموعه تبلیغاتی باکس آگهی می توانید اینجـــــا کلیک کنید.