09369823314 ««شماره پیام رسان بله ا ایمیل» boxagahiir@gmail.com

خانه » رپورتاژآگهی » تبلیغات اینترنتی موثر چگونه است.

تبلیغات اینترنتی موثر چگونه است.

امکان انتشار همزمان آگهی در بالاترین پنل تبلیغاتی چندین سایت بزرگ فراهم شده است


درج همزمان آگهی در بالاترین پنل چندین سایت بزرگ تبلیغاتی


تبلیغات اینترنتی یکی از مهمترین روش های بازاریابی به شمار می آید در تبلیغات اینترنتی برخلاف تبلیغات  رسانه های مکتوب تعداد بیننده ها بیشتر و هزینه های تبلیغاتی کمتر است.مجموعه بزرگ تبلیغات اینترنتی “باکس آگهی” امکانی فراهم کرده تا کاربران بتوانند آگهی خود را به صورت گسترده و همزمان منتشر کنند.
http://boxagahi.ir/wp-content/uploads/2018/09/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA-%D8%AF%D8%B1-%D8%B3%D8%A7%DB%8C%D8%AA-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D9%BE%D8%B1-%D8%A8%D8%A7%D8%B2%D8%AF%DB%8C%D8%AF.jpg

با ظهورو گسترش دنیای مجازی، تبلیغات محیطی و رسانه های چاپی جایگاه خود را از دست داده اند، با توجه به نفوذ بالای اینترنت در خانوارها و فعالان اقتصادی و اجتماعی، تبلیغات اینترنتی اولویت نخست در بازاریابی به شمار می آید. اگر واقع بینانه به مقایسه تبلیغات اینترنتی و محیطی بپردازیم متوجه میشویم که  تبلیغات اینترنتی هزینه ای پایین، مخاطبین بسیار وسیع ،ماندگاری و تاثیر بالایی دارند در صورتی که تبلیغات محیطی و چاپی هزینه ی بالا،ماندگاری کم و مخاطبین محدودی را در بر می گیرند.

اما تبلیغات اینترنتی باید در چه بستری و چگونه انجام شود؟

برای همین منظور ابتدا باید هدف شما از تبلیغات اینترنتی مشخص شود:

برخی تبلیغات را برای افزایش رتبه سایت ،برخی هدفشان برای جذب مستقیم مشتری و بعضا تبلیغات را برای افزایش بازدید می خواهند. هدفتان هرچه باشد مهم نیست چرا که مجموعه تبلیغاتی باکس آگهی با ارائه بسته ی تبلیغاتی ۸ ستاره می تواند بستری مناسب را برای شما فراهم کند. در بسته تبلیغاتی ۸ ستاره آگهی تبلیغاتی به صورت عکس دار به همراه لینک در چندین سایت بزرگ تبلیغاتی منتشر می گردد. همچنین یک پست دائمی از آگهی شما در سایت اصلی “باکس آگهی” و سایت “کسب و کار مجازی” منتشر می گردد که این پست های تبلیغاتی در دراز مدت مورد توجه موتور های جستجوگر قرار می گیرند و می توانند بازدید کنندگان زیادی را از موتور های جستجو گر به ویژه گوگل جذب کنند، همچنین در بسته تبلیغاتی۸ستاره امکان تبلیغ صفحات اجتماعی در سایت “ثبت صفحات اجتماعی” وجود دارد.

به صورت خلاصه  مزایای آگهی ۸ ستاره شامل :

۱) درج آگهی گسترده در چندین سایت تخصصی تبلیغات اینترنتی

۲) درج آگهی در بالاترین پنل تبلیغاتی این سایت ها

۳) درج یک پست دائمی از تبلیغات شما در سایت اصلی “باکس آگهی” و سایت “کسب و کار مجازی”

۴) معرفی شبکه های اجتماعی آگهی دهنده در سایت “ثبت صفحات و کانال های اجتماعی”

۵) امکان تمدید این تبلیغات با تخفیف بسیار زیاد در ماه های بعدی.

کافیست یک بار این بسته تبلیغاتی را سفارش داده تا متوجه مزایای تلیغات اینترنتی در مجموعه بزرگ “باکس آگهی” شوید.

جهت مشاهده توضیحات بیشتر و سفارش آنلاین بسته تبلیغاتی ۸ ستاره به سایت باکس آگهی مراجعه کنید و یا بر روی لینک زیر کلیک کنید :

http://boxagahi.ir/star/


بسته تبلیغاتی ۸ ستاره مجموعه “باکس آگهی” امکان تبلیغاتی گسترده به روش های مختلف تبلیغاتی در چندین سایت بزرگ اینترنتی را فراهم نموده است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *