09369823314 ««شماره پیام رسان بله ا ایمیل» boxagahiir@gmail.com

خانه » درباره ما

درباره ما

باکس آگهی (http://boxagahi.ir)  ارائه دهنده تبلیغات اینترنتی و تسهیل کننده بازاریابی اینترنتی بر مبنای بازار هدف مجازی می باشد.

به نام هستی بخش یکتا♥

 با توجه به حجم بالای سوالات لطفا از طریق ایمیل و پیام رسان “بله” سوالاتتون رو بفرمائید.
ایمیل : boxagahiir@gmail.com
آی دی مدیر در پیام رسان “بله”:
@khorasani68
کانال در “بله”
https://ble.im/boxagahi
شماره همراه در پیام رسان “بله”

۰۹۳۶۹۸۲۳۳۱۴

“مدیریت باکس آگهی”

boxagahi.ir – boxagahiir@gmail.com – @khorasani68

 

به تمامی «ایمیل ها» و پیام های «تلگرامی» پاسخ داده می شود

باکس آگهی با کمترین هزینه ، امکان تبلیغات در سایت های بازاریابی و تبلیغات اینترنتی را فراهم می آورد. موتور های جستجو گر سایت های تبلیغات اینترنتی را تارنماهای مفید بازاریابی اینترنتی می دانند که تبلیغات در این تارنماها ، نتیجه بهتری خواهد داشت. به همین منظور است که ما سعی می کنیم در سایت های آگهی اینترنتی و تبلیغات اینترنتی تبلیغات را درج کنیم.

⇐تارنمای “آگهی باکس” بسته های موثر تبلیغاتی را برای کاربران در نظر گرفته است ؛ دقت داشته باشید، بیشتر کاربران فضای مجازی از طریق موتور های جستجو به دنبال یافتن کالا و خدمات هستند، ما با درج کالا و خدمات شما در سایت های آگهی و تبلیغات سعی می کنیم تا موتورهای جستجو کالای شما را که در سایت های زیر مجموعه ما درج شده اند به کاربران پیشنهاد دهند.

⇐اما چرا ما بیشتر سایت های تبلیغاتی و آگهی اینترنتی را برای این کار در نظر گرفته ایم، گوگل به سایت های تبلیغاتی و آگهی اینترنتی به عنوان نمایشگاهی قانونی و هدفمند می نگرد و لینک های آنرا مفید ارزیابی می کند و برای معرفی نتایج کلید واژه ها به کاربران ؛لینک های سایت های آگهی را لینک هایی مفید ارزیابی می کند و از این منظر است که بازدید از سایت ؛کالا و خدمات شما به مرور زمان بیشتر خواهد شد . البته این به نوع کالا و خدمات؛ نحوه معرفی و… هم بستگی دارد.