هشدار: باکس آگهی یک سایت تبلیغاتی است و به جز تبلیغات هیچ کالا و خدماتی برای فروش ندارد. بررسی صحت ادعای آگهی دهنده ها با کاربران می باشد.

روش های تبلیغات اینترنتی برای بیمه – باکس آگهی

agahi

gesa

روش های تبلیغات اینترنتی برای بیمه

روش های مختلف مجازی برای تبلیغات و بازاریابی بیمه

(جهت درج تبلیغات اینترنتی، بسته های متنوع تبلیغاتی سایت باکس آگهی پیشنهاد می شود)

۱٫ تبلیغات پیامکی و ثبت نام در سایت net-sms.ir

۲٫تبلیغات اینترنتی همانند سایت :    http://boxagahi.ir


 

بازاریابی اینترنتی بیمه در کسب‌وکارهای مرتبط با بیمه نقش مهمی ایفا می‌کند. بازاریابی اینترنتی بیمه از نظر سلسله‌مراتب سازمانی معمولا در بخش بیمه عمر یا سایر بیمه‌ها جای می‌گیرد. اما سؤال مهم اینجاست که برای این نوع بازاریابی بیمه چه باید کرد؟ تبلیغات موثر در این زمینه کدام است؟ برای برنامه ریزی درست درباره‌ی بازاریابی اینترنتی بیمه باید بودجه‌ی موردنظر برای کار بازاریابی و تبلیغات را به‌دقت تخمین بزنید و در تشخیص بازار هدف و شناخت نوع محصول خوب عمل کنید. مثلا باید بدانید که بیمه‌ی عمر را به مشتری ارائه می‌کنید یا بیمه سلامت، خودرو و… . شناخت مخاطب هدف، از لحاظ جمعیت‌شناختی نیز در این راه مفید خواهد بود.(منبع)

 

روش های بازاریابی اینترنتی و مجازی بیمه

۱) طراحی سایت بیمه:

در گام اول شما می بایست یک پایگاه و سایت برای بیمه خود داشته باشید البته می توانید در سایت های دیگه هم بدون داشتن سایت تبلیغات انجام دهید ولی داشتن سایت موثر خواهد بود.

۲)بازاریابی محتوا:

محتوای تبلیغاتی در سایت خود و سایر سایت ها منتشر کنید این کار باعث ایجاد اعتماد و افزایش بازدید تبلیغات شما می شود سعی کند اطلاعات ارتباطی خود را در انتهای هر محتوا قرار دهید. (یکی از راه های بازاریابی محتوایی سفارش رپورتاژآگهی گسترده در سایت باکس آگهی است جهت اطلاع بیشتر اینجا کلیک کنید)

۳) برندسازی در شبکه‌های اجتماعی:

در شبکه های اجتماعی بزرگ چون اینستاگرام پیجی تخصصی داشته باشید

۴) تبلیغات پیامکی net-sms.ir

هنوز هم تبلیغات پیامکی و اطلاع رسانی پیامکی یکی از موثرترین راه های تبلیغاتی می باشد شما می توانید در سامانه پیامکی عضو شوید و برای مشتریانتون خبرنامه پیامکی،و… راه اندازی کنید …