09369823314 ««شماره پیام رسان بله ا ایمیل» boxagahiir@gmail.com

خانه » قوانین

قوانین

اطلاعیه : مجموعه تبلیغاتی باکس آگهی از تاریخ ۲۶ بهمن ماه سال ۱۳۹۹ تمامی فعالیت های تبلیغاتی خود را متوقف نموده و سفارش جدیدی نمی پذیرد.

قبل از ارسال تبلیغات قوانین را با دقت مطالعه فرمائید.

 1. رعایت قوانین جمهوری اسلامی ایران در ارسال  الزامی می باشد.
 2. قوانین ممکن است بروز رسانی شوند برای هر خرید لطفا قوانین را مرور کنید.
 3. از پذیرفتن تبلیغ محولات جنسی و مواد “م خ د ر” ؛ ف ی ل ت  ر ش کن و  تبلیغات مغایر با قوانین معذوریم.
 4. در صورت ایجاد مشکل فنی در سایت ما سعی در برطرف کردن مشکل خواهیم کرد ولی در مواقعی که اتفاق ناخواسته ی فنی رخداد می کند پذیرش مسئولیت از سایت آگهی باکس خارج است.یعنی boxagahi عدم بروز اشکال یا قطعی را در صفحات اینترنتی این وبگاه تضمین نمی‌نماید. آگهی‌دهنده و نمایش‌دهنده بدین وسیله موافقت می‌نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات وبگاه، مسئولیتی متوجه boxagahi.ir نمی‌باشد.
 5. در صورتی که آگهی دهنده با هر دلیلی بخواهد تبلیغاتش قبل از موعود زمانی و یا مکانی لغو شود هیچ هزینه ای بازگشت داده نمی شود.
 6. در صورت تغییر ماهیت سایت آگهی دهنده آگهی توسط ما لغو خواهد شد.
 7. با دستور قضایی یک آگهی می تواند قبل از پایان مدت زمانی حذف شود.
 8. سایت های تجارت هرمی ، رعب آور و غیر مجاز از دید وزارت ارشاد و سایت های فیلتر شده درج نخواهند شد.
 9. در صورتی که سایتی بعدا فیلتر شد ، آگهی آن نیز تامدتی به حالت تعلیق در خواهد آمد  و اگر یعد از این مدت رفع فیلتر نگردد آگهی های آن حذف می شوند.

 

قوانین بازاریابی و همکاری در فروش:

 1. پورسانت بازاریابی فقط برای بسته های مشخص شده در پنل کاربری بازاریابی در نظر گرفته شده است.
 2. پورسانت بعد رسیدن مبلغ به ۱۰۰ هزار تومان واریز می گردد.
 3. هنگام درخواست مبلغ باید از آخرین ارجاع تائید شده یک هفته گذشته باشد،در غیر اینصورت مدیریت بعد از یک هفته پورسانت را واریز می کند.
 4. شماره کارت همکار با نام و نام خانوادگی همکار باید تطابق کامل داشته باشد.شماره کارت حتما عضو شتاب و بانک های دولتی باشد بهتر است.
 5. در صورت اختلال در سیستم یا غیر فعال شدن قسمت بازاریابی به دلایل فنی و حوادث ناگهانی تمامی پورسانت هایی که تا لحظه اختلال تائید شده واریز می گردد.
 6. همکار باید از ارائه هر گونه مطلب و عکس غیر اخلاقی و مغایر با شئون نظام جمهوری اسلامی ایران و شرع اسلام برای معرفی محصول پرهیز کند.
 7. تبلیغات در سایت های غیر اخلافی و غیر قانونی و فیلتر شده ممنوع میباشد.
  همکار نباید با ثبت سفارشات دروغین سعی در فریب سیستم نماید و همچنین باید از روش های متعارف و صحیح اقدام به بازاریابی و فروش محصولات کند و ازبزرگنمایی ، تبلیغات دروغین ، تصاویر و توضیحات نا مرتبط و هر گونه شیوه و روشی که خریدار را به اشتباه وادار به خرید محصولات کند بپرهیزد.
 8. مشتری باید خودش به سایت مراجعه و بعد از مطالعه بسته آگهی آن را سفارش دهد از بزرگنمایی بپرهیزید.
 9. کلیه همکاران ملزم به ارائه اطلاعات صحیح از جمله نام و نام خانوادگی ، شماره حساب بانکی ، پست الکترونیک و شماره تلفن خود می باشند.
 10. در صورت عدم رعایت قوانین و مقررات سیستم از جانب همکار، عضویت ایشان در سیستم لغو می شود و هیچ مبلغی به ایشان پرداخت نخواهد شد.
 11. سیستم همکاری در فروش در هر زمان می تواند فعالیت خود را به حالت تعلیق درآورد.