هشدار: باکس آگهی یک سایت تبلیغاتی است و به جز تبلیغات هیچ کالا و خدماتی برای فروش ندارد. بررسی صحت ادعای آگهی دهنده ها با کاربران می باشد.

کار درمتزل با موبایل – باکس آگهی

agahi

gesa

کار درمتزل با موبایل

جهت یک پروژه ۹۰ روزه با استفاده از هوش مالی؛ هوش مصنوعی بدنبال یک سری افراد پاکار متعهد مسولیت پذیر، هستیم که اهل تغییر جزء یک درصدهای جامعه باشند و بخواهند زندگی خودشان و اطرافیانشان راتغییر دهندچنانچه شما دوست عزیز اینچنین افرادی در محیط پیرامون خود در هر شهر و کشوری که سراغ دارید که بتوانند سه ماه از ۷ صبح تا بوق شب بصورت کاملا آنلاین و حضوری کار در منزل با موبایل که بخواهند در پایان این پروژه ۹۰ روزه ماهیانه مثبت ۳۷ _۴۱ میلیون تومان با پتانسیل درآمدی نامحدود از دنیای پلتفرم ها با یک بیزنس فوق بین المللی لوکس لاکچری بدون مدیرآقابالاسری درکانون گرم خانواده درآمد هفتگی یورویی داشته باشند فقط بانوان سرپرست خانوار و آقایون در حال پرداخت مهریه در اولویت هستند خواهشمندم افراد زیر ۲۳ که اختیارشون دست خودشان نیست پیام ندهند؟تا اهل فن مدعیش جلو بیان؟ چرا که فقط فقط حدود ۱۱ _ ۱۷ لینک ثبت نامی دیگر باقیمانده است؟مدعیان ذهن ثروتمندی که همه جوره پایه پایه هستن؟
سوپرایز؛ ما ترویج و نشر معرفی آخرین ابرتکنولوژی قرن ۲۱بادرآمدزایی یورویی هفتگی ب شما
واتساپ زنگ تماس : ۰۹۳۶۴۹۰۱۰۵۲

http://wa.me/989364901052

 

 

هشدار: این پست، تبلیغاتی است و “باکس آگهی” دخالتی در نگارش آن ندارد ؛ مدیریت تبلیغات ”باکس آگهی” سعی می کند آگهی ها را از کانال های مطمئن دریافت کند ولی باتوجه به کثرت آگهی ها مسئولیت بررسی صحت و اعتبار هرآگهی با کاربران می باشد.