آگهی اینترنتی رایگان

همکاری در فروش و کسب درآمد میلیونی از فروش بسته های تبیلغاتی مجموعه بزرگ"باکس آگهی"

مجموعه بزرگ تبلیغات اینترنتی “باکس آگهی” متشکل از یک سایت با چندین تارنمای زیر مجموعه و همکار در امور تبلیغات اینترنتی است که بر ای مشتریان خود روش ها و جایگاه های تبلیغاتی زیادی در قالب بسته تبلیغاتی ۸ ستاره؛بسته تبلیغاتی دائمی،بسته تبلیغاتی متنی،بسته تبلیغاتی،جامع و… ارائه میدهد.
همکاری در فروش بسته های تبلیغاتی یکی از جدیدترین روش های کسب درآمد است که توسط مجموعه باکس آگهی ایجاد شده است.همکاران فروش معرفی بسته های تبلیغاتی ما را انجام میدهند و در ازای هر فروش بسته ی تبلیغاتی ۲۰ درصد پورسانت می گیرند.

اگر حساب کاربری دارید وارد شوید

[uap-login-form]

اگر رمز عبورتان را فراموش کرده اید:

[uap-reset-password]

اگر ثبت نام نکرده اید ثبت نام کنید

[uap-register]

آموزش همکاری در فروش بسته های آگهی در سیستم همکاری در فروش «باکس آگهی»

۱- عضویت در سیستم

شما در سیستم همکاری در فروش "باکس آگهی" ثبت نام می‌کنید و یک کد اختصاصی دریافت می‌کنید.

۲- اشتراک لینک و یا کد اختصاصی شما

پس از عضویت، لینک اختصاصی خود را در سایت،وبلاگ یا صفحات اجتماعی خودتان مثل تلگرام، واتس اپ، فیس‌بوک، اینستاگرام و … به معرفی تبلیغاتی باکس آگهی بپردازید.لینک را بیشتر در جاهایی قرار دهید که تمایل بیشتری به تبلیغات اینترنتی دارند.

۳- فروش محصول از طریق لینک اختصاصی شما

پس از اشتراک لینک اختصاصی، افرادی از طرف شما با لینک اختصاصی خودتان به سایت باکس آگهی مراجعه می‌کنندو اگر در این مراجعه خریدی انجام دهند، شما ۲۰ درصد از کل مبلغ خرید را به عنوان سود همکاری دریافت می‌کنید.

۴- واریز پورسانت شما به شماره حساب شما

بعد از تائید ارجاع توسط مدیریت مبلغ ۲۰ درصد فروش بسته آگهی به حساب پنل شما منظور می گردد و زمانی که حساب پنل شما به ۱۰۰ هزار تومان برسد پورسانت شما به حسابتان واریز می گردد.

سوالات رایج

شما در تبلیغات خود از لینک اختصاصی استفاده می‌کنید که مختص به شما است و توسط سیستم هوشمند و دقیقی تمام لینک‌های ورودی بررسی و ثبت می‌شود.

لینک شما پس از عضویت در صفحه کاربری قابل رویت می‌باشد و ساختار لینک‌ها چیزی شبیه این است:

boxagahi.ir/?ref=username

عدد انتهای لینک کد اختصاصی همکاری شما(همان نام کاربری شما) است و برای سیستم تشخیص می‌دهد که بازدیدکنندگان از طرف کدام همکار به سایت آمده‌اند.

روش ساده برای افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش

۳ روش ساده برای افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش به شما ارائه می‌دهم که بتوانید خیلی راحت از همین امروز با سیستم همکاری در فروش به کسب درآمد اینترنتی بپردازید و خیلی ساده در کنار کارهای دیگر بتوانید افزایش درآمد را تجربه کنید.

افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش در سیستم همکاری در فروش تمام مراحل کسب درآمد اینترنتی بازاریاب به صورت آنلاین انجام می شود. از ثبت نام در سیستم تا تمامی مرحله‌های تبلیغات و محصول که از طریق اینترنت انجام می شود و در حالت کلی در این روند تنها وظیفه نماینده فروش، تبلیغات محصول است.

۳ روش ساده برای افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش”یاکس آگهی”

۱- ارسال لینک بازاریابی برای فروشگاه های اینترنتی و صنایع

 چون همکاران در فروش مجموعه “باکس آگهی” باید بسته های  تبلیغاتی را به فروش برسانند بهتر است لینک بسته های تبلیغاتی و توضیحات مختصر بسته را برای صنایع،سایت ها و فروشگاه های اینترنتی ارسال کنید. یکی از راه های شناسایی مشتریان بالقوه گشت و گذار درسایت های اینترنتی و سایت های آگهی رایگان می باشد در این سایت ها صنایع و کاربرانی که آگهی درج کرده اند ایمیل خود را درج کرده اند شما به ایمیل آنها بسته های تبلیغاتی را ارسال کنید.

۲- صحبت حضوری با فروشگاه ها،مغازه داران،صنایع،فروشگاه ها و اطرافیان

می توانید با مغازه داران ،شرکتها،و… اطرافتون حضورا صحبت کنید و به آنها لینک بازاریابی و یا کد بازاریابی رو معرفی کنید تا بعد از خواندن ویژگی های بسته آگهی، آگهی رو درج کنند.

۳- انتشار در تمام رسانه‌های دیجیتال:

در این روش بازاریابی پورسانتی باید خدمات با محصولات را بطور وسیع در اینترنت و در تمام سایت ها،وبلاگ ها و شبکه های اجتماعی که عضو هستید، منتشر کنید. برای این‌کار از وبلاگ ها و تالارهای گفتگو هم استفاده کنید. هرجایی که مخاطب بیشتری وجود داشته باشد احتمال فروش شما بیشتر خواهد بود. همچنین می توانید از طریق ایمیل یا پیام های گروهی تلگرام و پیامک، لینک اختصاصی خود را برا دوستانتان ارسال کنید.

۴- از دیگران هم کمک بگیرید:

با معرفی بسته های تبلیغاتی به دوستان و آشنایان خود هم می‌توانید فروش‌تان را افزایش دهید. با معرفی محصولات تان و ارسال لینک به تلگرام آنها فقط یک کلیک تا کسب درآمد اینترنتی فاصله دارید. کافیه بر روی لینک شما کلیک کرده و آنها را سفارش دهند و پورسانت یک خرید جدید به حسابتان واریز شود.

افزایش درآمد از سیستم همکاری در فروش

به همین سادگی می‌توان از طریق اینترنت و یک سیستم کامپیوتری کسب درآمد داشت. البته تصور شما این نباشد که از همان ابتدا به درآمدهای نجومی خواهید رسید. با صبر و پشتکار و فعالیت های بازاریابی مداوم، تعداد مشتریان شما به سمت خرید گسترش خواهد یافت.

شما می توانید لینک های اختصاصی خود را با  عناوین جذاب در سایت یا شبکه های اجتماعی خود قرار دهید و از طریق لینک اختصاصی خودتان آن ها را به سایت باکس آگهی هدایت کنید.

بهترین روش بازاریابی و همکاری در فروش بسته های تبلیغاتی معرفی لینک اختصصاصی شما است.

ولی گاهی شما حضورا و یا تلفنی به دوستی سایت ما را معرفی می کنید و اون فرد مستقیما وارد سایت ما می شود در این مواقع به مشتری مورد نظر بفرمائید که هنگام پرکردن فرم سفارش بسته آگهی در قسمت “کد معرف” کد شما را معرفی کند.

بعد از بررسی و تائید پورسانت شما در پنل بازاریابتان ثبت می گردد.

به ازای فروش بسته های تبلیغاتی مورد نظر بازاریابی ۲۰ درصد فروش به شما تعلق میگیرد.

حداقل مبلغ واریزی ۱۰۰ هزار تومان است. پس باید صبر کنید تا سود شما به این عدد برسد. تسویه حساب در ۲۴ ساعت به درخواست شما صورت می‌پذیرد.

در حال حاضر شما می توانید از طریق پنل کاربری لینک بازاریابی صفحه نخست باکس آگهی را تبلیغ کنید و کاربر از میان بسته ها یکی را انتخاب کند و آن را سفارش دهد در صورتی که با لینک شما وارد شود آی پی فرد مدنظر و پورسانت به حساب شما منظور می گردد.

ولی اگر می خواهید به صفحه بسته های تبلیغاتی لینک دهید می توانید  از پنل کاربری بازاریابی لینک اختصاصی خود را درست کنید .

بسته های تبلیغاتی مد نظر سیستم بازاریابی در پنل کاربری شما معرفی شده اند.

چگونه لینک های تخصصی بسازم؟

کافیه شما لینک بسته تبلیغاتی مدنظر را انتخاب کنید و در انتهای آن کد اختصاصی خودتان، مثلا ref=username?/ را اضافه کنید.

boxagahi.ir/?ref=username

به عنوان مثال برای لینک بسته زیر:

boxagahi.ir/daem/

کد اختصاصی خود را به انتهای آدرس اضافه کنید:

boxagahi.ir/daem/?ref=username

 

بله شما می توانید با لینک بازاریابی خود وارد سایت و بسته تبلیغاتی مورد نظر  را سفارش دهبد علاوه بر اینکه ۲۰درصد بسته برای شما منظور می گردد تبلیغات خود را هم درج میکنید.

در حقیقت همکاران ما بسته های تبلیغات را با ۲۰ درصد تخفیف سفارش میدهند چرا که ۲۰ درصد به صورت پورسانت به پنلشان منظور می گردد.

فرم تماس با مدیریت سایت باکس آگهی

ما پاسخ شما را به ایمیل ارسال می کنیم ولی در صورت نیاز به شما پیام میدهیم و یا تماس میکیریم.(اختیاری)

لطفا صبر کنید

تماس باما:

از طریق فرم زیر ویا راه های زیر با ما در ارتباط باشید.

ایمیل : boxagahiir@gmail.com

آی دی مدیر در پیام رسان “بله و تلگرام”:

@khorasani68