آگهی اینترنتی رایگان
 درج تبلیغات دائمی در مجموعه سایت های “باکس آگهی”برای همیشه وبه اندازه عمر سایت ها  باقی می ماند و این آگهی ها به مرور زمان در موتورهای جستجو گر ایندکس می شوند.تقریبا تمام افرادی که به دنبال محصول و یا خدماتی هستندابتدا در اینترنت جستجو می کنند؛ کسب وکاری  موفق خواهد بود که تبلیغات همیشگی داشته باشد.گوگل و یا سایر موتورهای جستجوگر دیگرصفحاتی که در مدت زمان کوتاه وجود دارند را معتبر نمی داند بلکه صفحاتی با طول عمر بالا را به کاربرانش در جستجو پیشنهاد می کند.اگر می خواهید در طولانی مدت صفحات حاوی تبلیغات شما به کاربران موتورهای جستجوگر پیشنهادشود پس این بسته تبلیغاتی را سفارش دهد.توضیحات و لیست سایت های منتشر کننده شفاف گفته شده تا با اطمینان تصمیم بگیرید،می توانید لینک سایت،وبلاگ،کانال،و صفحات مجازی را در قسمت لینک تبلیغ قرار دهید.

http://s8.picofile.com/file/8335454992/%D8%AA%D8%A8%D9%84%DB%8C%D8%BA%D8%A7%D8%AA_%D8%A7%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%DB%8C.gif

مزایای بسته تبلیغات دائمی(پست دائمی) به سایر انوع تبلیغات:

۱٫ آگهی شما به صورت یک پست دائمی به سایت های زیر مجموعه ارسال می شود که این پست در طولانی مدت ایندکس شده و به طبع آن تماس با شما و یابازدید از سایت،وبلاک ویا صفحات اجتماعی شمادر طولانی مدت افزایش می یابد.(اصلی)

۲ . لینک شما را به صورت طبیعی و به مدت یکسال در صفحات نخست سایت ها قرار می دهیم که علاوه بر کلیک شدگی بر رتبه سایت(ویا وبلاگ،پیج و کانال و...) تاثیر گذار خواهد بود.(اولین هدیه بسته)

۳ . آگهی تصویری از تبلیغات شما را در بالاترین پنل تبلیغاتی چندین سایت(به مدت یک ماه) قرار می دهیم که علاوه بر شناسایی آگهی های صفحه نخست سایت ها توسط گوگل و تاثیر بر سئوی سایت و آگهی شما با توجه در معرض دید بودن مشتریان و کابران زیادی را جذب می کند.(دومین هدیه بسته)

۴٫ آدرس سایت،شبکه های اجتماعی و متن آگهی شما را در سایت کانال یاب و در بالاترین پنل تبلیغاتی این سایت قرار می دهیم.(سومین هدیه بسته دائمی)

۴٫دقت فرمائید در تمامی روش های تبلیغاتی فقط لینک از یک سایت و یا دامنه را می توانم قرار دهیم.

نحوه انتشار بسته آگهی مادام العمر(به اندازه عمر سایت ها)

الف : درج یک پست مادام العمر در ۱۳سایت زیر مجموعه باکس آگهی
ب : درج یک لینک در صفحه اول ۸ سایت زیر مجموعه باکس آگهی به مدت یک سال
ج : درج آگهی تصویری در بالاترین پنل تبلیغاتی ۷ سایت آگهی اینترنتی : به مدت یک ماه ،آگهی تصویری ۸ ستاره در سایت های (آگهی باکس آگهی+اینترنشنال ادز+آگهی صنایع سبز+ پیام ایرانی+ شیک و پیک) و یک آگهی ویژه صفحه نخست در (چارراهی) و یک آگهی ویژه در (اتساین) درج میگردد.
د :در صورتی که در یکی از پیام رسانهای مجاز،کانال و صفحه داشته باشید در سایت  “معرفی کانال”کانال شما در ستون اول صفحه نخست به عنوان “کانال طلایی” به مدت یک ماه قرار میگیرد.(http://canal.boxagahi.ir/)
*منظور از دائمی یعنی تا زمانی که سایت وجود دارد متن شما نیر خواهد بود مگر آنکه به دلایل فنی و… سایت از دسترس خارج شود.

سایتهایی که پست دائمی درآنها درج می گردد شامل:
۱)  “سایت باکس آگهی”  http://boxagahi.ir/
2)  “اتساین@”  http://atsine.ir/
3)  “پیام ایرانی”  http://payamirani.ir/
4)  “چارراهی”  http://www.charrahi.ir/
5)  “آگهی.باکس آگهی”  http://agahi.boxagahi.ir/
6)  “صنایع سبز،کشاورزی و غذا”  http://keshavarzi.boxagahi.ir/

7) “سایت زیستاوب” http://zistaweb.ir/

8) “اینترنشنال ادزhttp://internationalads.ir/

9)”کسب و کار مجازی” http://kasbokarmajazi.ir/

10)”شیک و پیک” http://shikopic.ir/

11)”احساس جاری”  http://ehsasjary.ir/

12)”حافظان محیط زیست”  http://n-khorasan.ir/

13)”سلام آبادی” http://salamabadi.ir/

بسته تبلیغات دائمی بهترین بسته تبلیغاتی مجموعه بزرگ"باکس آگهی" می باشد. هزینه:۱۰۰ هزار تومان

تصویر برخی از سایت های منتشر کننده بسته آگهی دائمی

توضیحات بیشتر آگهی دائمی و فرم تماس

در بسته تبلیغات دائمی شما یک پست معرفی کامل  محصول ،خدمات و یاشرکت را از طریق فرم انتهای همین صفحه برای ما ارسال می کنید و این پست به صورت صفحه ای مجزا در سایت های مورد نظر منتشر میگردد ، این صفحه دائمی در سایت باقی می ماند و از طریق موتور های جستجو در طولانی مدت ایندکس می شود، و موتورهای جستجو این صفحات را در نتایج اولیه خود به کاربران نمایش می دهند. ما در میان توضیحات از مطلب به سایت شما چندین لینک میدهیم.


از طریق فرم زیر مشخصات آگهی را ارسال و هزینه را پرداخت کنید،تمامی پرداخت های موفق در پنل سایت و درگاه زرین پال ثبت می گردد.

لطفا فرم را با دقت پرکنید آگهی و پست ها براساس اطلاعات فرم درج می گردند، قالب آگهی یکسان است ونوع فونت و انتخاب قالب در پست ها براساس نظر مدیر سایت می باشد.کاربر یک بار می تواند درخواست ویرایش پست را داشته باشد.

به محض ارسال فرم در کمتر از ۲۴  ساعت آگهی شما ،طبق توضیحات بالا درج میگردد و گزارش درج آن برای شما ارسال می گردد.(آگهی مطابق با قوانین جاری کشورباشد)

خرید بسته آگهی IR2

خرید بسته آگهی IR1سایت بازاریابی و تبلیغات اینترنتی boxagahi
 • لطفا شماره همراه خود را وارد کنید از این شماره برای ارتباط با شما در تلگرام استفاده می شود و تا حد امکان با شما تماسی نخواهیم گرفت(در صورت امکان شماره ای که تلگرام آن فعال است وارد کنید)
 • لطفا آدرس ایمیل خود را با دقت در کادر فوق وارد کنید،توجه نمائید که مهمترین راه ارتباطی ما با شما ایمیل و تلگرام می باشد.
 • لطفا عنوان آگهی مناسب و مختصر وارد کنید.عنوان آگهی موثرترین گزینه در جلب توجه موتورهای جستجو و کاربران می باشد.
 • گذاشتن عناوین مختلف برای هر آگهی در هر سایت باعث اثر گذاری بیشتر تبلیغات  می شود همچنین موتورهای جستجوگر چون گوگل برای مطالب با عناوین تکراری اهمییت کمتری فائل هستند..

 • گذاشتن عناوین مختلف برای هر پست دائمی در هر سایت باعث اثر گذاری بیشتر تبلیغات  می شود همچنین موتورهای جستجوگر چون گوگل برای مطالب با عناوین تکراری اهمییت کمتری فائل هستند..

 • توضیحاتی خلاصه و مفید که برای کاربران خسته کننده نباشد در عین کامل بودن ،به خلاصه نویسی و جذابیت در نگارش متن توجه کنید.
 • کلمات کلیدی مرتبط با آگهی را وارد کنید.کلماتی کوتاه که معرف محتوای یک آگهی می باشند.
 • لینک سایت و یا وبلاک خود را وارد کنید(در صورت وجود)درصورتی که وبلاگ و یا سایت ندارید لینک کانال و یا گروه پیام رسان و یا لینک یکی از شبکه های اجتماعی که میخواهید در قسمت لینک درج شود را وارد کنید.
 • در صورت وارد کردن این شماره تلفن ؛این شماره در متن تماس با صاحب آگهی منتشر می گردد.می تواند شماره ثابت و یا همراه باشد.
 • در صورت وارد کردن آدرس ، این آدرس در قسمت آدرس صاحب آگهی نشان داده خواد شد.مثلا آدرس شرکت و یا کارخانه
 • تصاویر مرتبط با موضوع آگهی را ارسال کنید
 • شما میتوانید ۵ تصویر را ارسال کنید لطفا تصاویر را در جایی دیگر مانند سایت picofile.com آپلود کنید و لینک تصاویر را در فرم قرار دهید.
 • لینک کانالهای کسب وکار شما درشبکه های اجتماعی(تلگرام ،سروش و…) ویا اینستاگرام(اختیاری)
 • در صورتی که توضیحاتی خاص درمورد آگهی دارید بفرمائید البته می توانید از طریق تلگرام در تماس باشید. شماره تلگرامی ۰۹۳۶۹۸۲۳۳۱۴ boxagahiir@gmail.com
 • ممنون میشویم نحوه آشنایی خود با مجموعه باکس آگهی را بیان کنید(مثلا سایت …) و اگر معرفی شده اید لطفا کد معرف را دقیقا وارد کنید. با تشکر از وقتی که برای پر کردن فرم گذاشته اید.
 • قیمت: ۱۰۰,۰۰۰ تومان

فرم تماس:

فرم تماس با مدیریت سایت باکس آگهی

ما پاسخ شما را به ایمیل ارسال می کنیم ولی در صورت نیاز به شما پیام میدهیم و یا تماس میکیریم.(اختیاری)

لطفا صبر کنید