تبلیغات اینترنتی باکس آگهی

باکس آگهی بزرگترین زیرمجموعه دار تبلیغات اینترنتی ایران

قوانین تارنمای تبلیغاتی باکس آگهی

ممکن است بخشی از این قوانین در طول زمان دستخوش تغییراتی شود و یا به‌صورت جزئی مورد اصلاح و بازنگری قرار گیرد.

قوانین کاربران بازدید کننده

1- کاربرانی که وارد سایت های زیر مجموعه باکس آگهی می شوند باید در نظر داشته باشند که با توجه به تعداد زیاد آگهی ها و نبود زیر ساختهای لازم قانونی “مجموعه باکس آگهی” نمی تواند صحت ادعاهای آگهی دهنده گان را برررسی کند. لطفا قبل از هر معامله ای در مورد صحت ادعاهای آگهی دهنده و مجوز های قانونی آنها مطلع شوید. باکس آگهی و سایت های زیر مجموعه هیچ مسئولیتی در این موارد ندارند.

2- باکس آگهی یک سایت تبلیغاتی است و هیچ کالا و یا خدماتی جز تبلیغات در سایت های ذکر شده ندارد.

3- استفاده از خدمات این تارنما به معنای اطلاع داشتن، پذیرش و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی کاربر، آگهی دهندگان تلقی می‌شود. 

4- در صورت مشاهده آگهی هایی مغایر با قوانین با ذکر دلیل مغایرت اطلاع دهید:(تماس با ما)

قوانین آگهی دهنده گان

1- تبلیغات منطبق با قوانین و مقررات و دستورالعمل های جمهوری اسلامی ایران باشد.

2- استفاده از خدمات این تارنما به معنای اطلاع داشتن، پذیرش و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی کاربر، آگهی دهندگان تلقی می‌شود. 

3- باکس آگهی یک سایت تبلیغاتی است و هیچ کالا و یا خدماتی جز تبلیغات در سایت های ذکر شده ندارد در صورتی که آگهی دهنده در سایت و محافل خود ادعایی مبنی بر حمایت سایت های این مجموعه از کسب وکار ایشان را مطرح کند آگهی فوق بلافاصله حذف خواهد شد. (باکس آگهی فقط تبلیغات کسب وکار ها را انجام می دهد و در نقش حامی هیچ کسب وکار به شمار نمی آید)

4-  آگهی ها حداقل یک ماهه مانند آگهی 8 ستاره و حداکثر یک ساله مانند رپورتاژآگهی یکساله می باشند. در صورتی که اتفاقات فنی ناخواسته، فروش سایت، قطعی هاست و …. پیش آید مسئولیتی متوجه باکس آگهی نیست.

5- در صورتی که متوجه شویم که محتوای سایت مقصد آگهی دهنده تغییر کرده است و یا با قوانین کشور مغایرت داشته باشد ویا آنکه حذف شده باشد آگهی های موجود مرتبط زودتر از موعد مقرر حذف خواهند شد.

6- آگهی هایی که توسط  دادستانی و یا قوه قضاییه مشمول مصادیق مجرمانه تشخیص داده شوند حذف خواهند شد.

7- از درج آگهی های مرتبط با مسائل پزشکی، جنسی، امنیتی، فارکس  خودداری کنید.

8-  اگر تصور می کنید که تبلیغات شما با قوانین کشور مغایر است از سفارش آن بپرهیزید چرا که منتشر نخواهد شد و در صورت انتشار و اطلاع بعدی آگهی مورد نظر زودتر از موعد مقرر حذف و کاربری شما برای همیشه مسدود خواهد شد. آگهی هایی درج کنید که قانونی است و مجوز فعالیت در آن کسب و کار را دارید.