یکی از اصولی ترین روش های تبلیغاتی هدفمند و اثر گذار سفارش رپورتاژ آگهی می باشد. رپورتاژ آگهی طبق الگوریتم های گوگل و بسیاری از موتورهای جستجوگر بزرگ دنیا روشی مورد تایید و اثر گذار بر سئو سایت می باشد. از مزیت های سفارش رپورتاژ آگهی نسبت به ثبت بک لینک دائمی بودن مدت زمان ثبت رپورتاژ می باشد.

رپرتاژ

متن تبلیغاتی شما به صورت دائمی در ۱۴ سایت منتشر  می شود.با توجه به اینکه آگهی شما به صورت دائمی منتشر می گردد پس می تواند در طولانی مدت روی سئو و بازدید آگهی،سایت و وبلاگ شما اثر مثبتی داشته باشد.

آدرس سایتها،جایگاه و زمان انتشار آگهی در هریک از بسته های تبلیغاتی به صورت شفاف توضیح داده شده تا کاربران گرامی با دید بازتر به بررسی سایتها بپردازند سپس در صورت تمایل نسبت به سفارش آگهی اقدام کنند.

رپورتاژآگهی در ۱۴ سایت زیر مجموعه باکس آگهی

لطفا لیست سایت ها و نمونه رپورتاژ های درج شده را بررسی کنید تا با دید باز و خیالی راحت این بسته را سفارش دهید(با توجه به دائمی بودن بسیار مفید خواهد بود)

...

لیست ۱۴ سایت منتشر کننده و نمونه تبلیغات درج شده

پست دائمی در سایت بزرگ باکس آگهی

boxagahi.ir

پست دائمی در سایت پیام ایرانی

http://payamirani.ir

پست دائمی در سایت اتساین @

http://atsine.ir

پست دائمی در سایت وزین "سلام آبادی"

پست دائمی در سایت صنایع سبز ،کشاورزی و غذا

http://keshavarzi.boxagahi.ir/

پست دائمی در سایت چارراهی

http://www.charrahi.ir

پست دائمی در سایت کانال یاب باکس آگهی

canal.boxagahi.ir

پست دائمی در سایت حافظان محیط زیست

n-khorasan.ir

پست دائمی در سایت احساس جاری

http://ehsasjary.ir

پست دائمی در سایت شیک و پیک

http://shikopic.ir/

پست دائمی در سایت آگهی دات باکس

http://agahi.boxagahi.ir

توضیحات بیشتر درمورد رپورتاژآگهی

در بسته رپورتاژآگهی دائمی شما یک پست معرفی کامل  محصول ،خدمات و یاشرکت را از طریق فرم انتهای همین صفحه برای ما ارسال می کنید و این پست به صورت صفحه ای مجزا در سایت های مورد نظر منتشر میگردد ، این صفحه دائمی در سایت باقی می ماند و از طریق موتور های جستجو در طولانی مدت ایندکس می شود، و موتورهای جستجو این صفحات را در نتایج خود به کاربران نمایش می دهند.

نحوه سفارش

بعد از مطالعه شرایط زیر فرم انتهای همین صفحه را پرکنید.

متن تبلیغاتی شما به صورت دائمی در ۱۴ سایت منتشر می شود.چون آگهی شما به صورت دائمی منتشر می گردد پس می تواند در طولانی مدت روی سئو و بازدید سایت و وبلاگ شما اثر خیلی خوبی داشته باشد.
موارد زیر در ارسال متن تبلیغاتی رعایت گردد:
۱) حداکثر۵ لینک در متن باشد.(لینک ها به همان صورتی که ارسال می کنید قرار داده می شوند لینک ها فقط از یک دامنه )
۲)حداکثر می توانید تا ۴ عکس مرتبط با متن تبلیغاتی ارسال کنید.
۳) فونت متن و نحوه نمایش عکس ها و سایر مشخصات گرافیکی بستگی به قالب همون سایت داره ولی ما سعی میکنیم زیباترین نوع را منتشر کنیم.
۴)عکس ها، یکی بعد از عنوان صفحه و باقی در انتهای متن قرار داده  شوند.
۵) امکان ویرایش متن بعد از انتشار میسر نخواهد بود.
۶) این متن می تواند شامل عنوان، ۴ تصویر و متنی حاوی ۱۰۰۰ کلمه و حداکثر ۵ لینک خروجی از یک دامنه باشد.
۷) منظور از دائمی یعنی تا زمانی که سایت وجود دارد متن شما نیر خواهد بود مگر آنکه به دلایل فنی، فروش دامنه ،هاست و… سایت از دسترس خارج شود.
۸) شما می توانید ۱۲ عنوان متفاوت برای این متن خود داشته باشید(فقط عنوان متفاوت)
۹) حداکثر ۲۰ کلمه کلیدی می توان برای هر پست گذاشت. 

۱۰)- عدم مغایرت محتوای سایت تبلیغ دهنده با قانون جرایم رایانه ای

.

فرم تماس با مدیریت سایت باکس آگهی

ما پاسخ شما را به ایمیل ارسال می کنیم ولی در صورت نیاز به شما پیام میدهیم و یا تماس میکیریم.(اختیاری)

لطفا صبر کنید

Emile : boxagahiir@gmail.com

علاوه بر فرم فوق و پیام رسان تلگرام می توانید از طریق شماره ۰۹۳۶۹۸۲۳۳۱۴ در پیام رسان ایرانی “بله” و یا واتس اپ با ما در ارتباط باشید.

لطفا فرم را با دقت پرکنید تبلیغات شما براساس اطلاعات فرم درج می گردند، قالب آگهی یکسان است ونوع فونت و انتخاب قالب در پست ها براساس نظر مدیر سایت می باشد..با پر کردن فرم و پرداخت هزینه ۱ تا ۲۴ ساعت زمان می برد تا آگهی شما در همه سایت های ذکر شده منتشر گردد.

دقت کنید گزارش پرداخت های صحیح در پنل سایت و پنل درگاه زرین پال ثبت می شود .

رپورتاژ آگهی باکس آگهی

لطفا فرم را با دقت پر کنید و با ارسال فرم می توانید هزینه را آنلاین پرداخت کنید.
 • توضیحات فیلد بالا:لطفا شماره همراه خود را وارد کنید.
 • توضیحات فیلد بالا:لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید ارتباط ما با شما از این طریق است
 • توضیحات فیلد بالا:لطفا عنوان آگهی مناسب و مختصر وارد کنید.عنوان آگهی موثرترین گزینه در جلب توجه موتورهای جستجو و کاربران می باشد.
 • این فایل حاوی متن شامل عنوان، و حداکثر ۴ تصویر و متنی حاوی ۱۰۰۰ کلمه و حداکثر ۵ لینک خروجی از یک دامنه باشد.

  حداکثر حجم فایل ۱ مگ

 • توضیحات فیلد بالا:اگر می خواهید در هر سایت عنوانی جدا برای متن تبلیغاتی شما قرار داده شود لطفا ۱۲ عنوان دگر مرتبط با متن را وارد کنید.در غیر اینصورت همان یک عنوانی که در کادر بالایی وارد کرده اید برای همه ی سایت ها استفاده می شود.(بهتر است عناوین متفاوت باشد) فقط برای کسانی که رپورتاژآگهی در ۱۳ سایت را سفارش می دهند.

 • توضیحات فیلد بالا:کلمات کلیدی مرتبط با آگهی را وارد کنید.کلماتی کوتاه که معرف محتوای یک آگهی می باشند.
 • توضیحات فیلد بالا:می توانید تصاویر را در فیلد متن آگهی وارد کنید در صورتی که نتوانستید  میتوانید ۵ تصویر را ارسال کنید لطفا تصاویر را در جایی دیگر مانند سایت picofile.com آپلود کنید و لینک تصاویر را در فرم قرار دهید.
 • توضیحات فیلد بالا: ممنون میشویم نحوه آشنایی خود با مجموعه باکس آگهی را بیان کنید(مثلا سایت …) و اگر معرفی شده اید لطفا کد معرف را دقیقا وارد کنید. با تشکر از وقتی که برای پر کردن فرم گذاشته اید.

  درج رپورتاژ آگهی در هر ۱۳ سایت +سایت "سلام آبادی" برای سئو و رتبه سایت بسیار موثر تراست. این موضوع علاوه بر سئو از نظر اقتصادی نیز به صرفه تر است.بهتر است گزینه ۱۳ سایت را انتخاب کنید.

برخی از مشتریان بسته تبلیغاتی رپورتاژآگهی دائمی

خرید رپورتاژ خبریxقیمت رپورتاژ خبریxهزینه رپورتاژ خبریxتعرفه رپورتاژ آگهیxسایت های رپورتاژ آگهیxنمونه رپورتاژ آگهیxپکیج رپورتاژ آگهیxرپورتاژ آگهی رایگانxخرید رپورتاژ آگهیxخرید رپورتاژ آگهی دائمیxرپورتاژ آگهی باکس آگهیxثبت رپورتاژ آگهیxقیمت رپورتاژ آگهیxخرید رپورتاژ اگهیxدرج رپورتاژxنمونه تبلیغات رپورتاژxمتن رپورتاژxرپورتاژ آگهی خوبxمتن رپورتاژ آگهیxچگونه رپورتاژ بنویسیمxخدمات رپورتاژ آگهیxرپورتاژ سئوxفروش رپورتاژ اگهیxخرید رپورتاژxخرید رپورتاژ ارزانxخرید رپورتاژ اگهیxرپورتاژ آگهی نوینxخرید رپرتاژxثبت رپورتاژ آگهی رایگانxدرج رپورتاژ رایگانxرپورتاژ خبری رایگانxفروش رپورتاژ آگهیxچند نمونه رپورتاژ آگهیxرپورتاژ آگهی تسمینوxنمونه رپرتاژ آگهیxآموزش رپورتاژ آگهیxنمونه های رپورتاژ آگهیxنحوه نوشتن رپورتاژ اگهیxفروش رپورتاژxرپورتاژ آگهیxرپرتاژ خبریxمعنی رپرتاژ چیستxریپورتاژ چیست؟xمزایای رپورتاژ آگهیxریپورتاژ خبریxسفارش ریپورتاژxخرید ریپورتاژ آگهیxآگهی چیستxرپورتاژآگهی چیستxریپورتاژ ایسناxرپرتاژ خبری چیستxقیمت رپرتاژxهزینه رپرتاژxرپورتاژ آگهی نوxرپورتاژ آگهی در ایسناxتعرفه رپرتاژ آگهیxشرایط رپورتاژxرپورتاژ چیستxآگهی و رپرتاژ در جدولxرپورتاژ در حل جدولxبهترین سایت های رپورتاژ آگهیxخرید بک لینکxخرید بک لینک تضمینیxخرید بک لینک رایگانxخرید بک لینک طبیعیxخرید بک لینک انبوهxخرید بک لینک فالوxخرید بک لینک پارسا بلاگxخرید بک لینک تخصصیxاموزش خرید بک لینکxخرید بک لینک دائمیxبک لینک دائمی رایگانxرپورتاژ نویسیxنمونه متن رپورتاژxبهترین سایت رپورتاژآگهیxدرچه سایت هایی رپورتاژآگهی درج کنیمxباکس آگهیxبهترین سایت های تبلیغاتیxتهیه رپورتاژxنکات رپورتاژxآموزش رپورتاژ نویسیxریپورتاژ چیستxقیمت رپورتاژxپکیج رپورتاژxتبادل رپورتاژxتعداد لینک در رپورتاژxتعداد تصویر در رپورتاژآگهیxتعداد کلمات در رپورتاژآگهیxنوع لینک در رپورتاژآگهیxخرید رپورتاژ نوینxتاثیر رپورتاژxرپورتاژ سایت چیستxتفاوت رپورتاژآگهی و رپورتاژخبریv\,vjhCH’idx