بسته تبلیغاتی پرسش و پاسخ تبلیغاتی

معمولا مردم برای پیدا کردن نیازمندی های خود در موتورهای جستجوگر این نیاز ها را به صورت سوالاتی مطرح می کنند به طور مثال بهترین سامانه پیام کوتاه چیست؟ و یا بهترین فروشگاه اینترنتی ساعت چیست و… اگر شما بتوانید سوالات کاربران در حوزه کاری خود را حدث بزنید و پاسخی مناسب به آن دهید این امکان وجود دارد تا در پاسخ به نیاز کاربران کسب و کار خود را به صورت  غیر مستقیم تبلیغ کنید.

مهمترین ویژگی این بسته تبلیغاتی: شما می توانید با کمترین هزینه در سایت انتخابی خودتان چندین مرتبه پرس و پاسخ تبلیغاتی دائمی درج کنید.

پرسش و پاسخ تبلیغاتی

در این بسته تبلیغاتی پست آگهی دائمی؛ به صورت یک پرسش و پاسخ کوتاه منتشر می گردد.چون پست آگهی شما با روش پرسش و پاسخ به صورت دائمی منتشر می گردد پس می تواند در طولانی مدت روی سئو و بازدید سایت و وبلاگ شما اثر خوبی داشته باشد.

در حقیقت با این نوع تبلیغات شما به یک پرسش کاربر پاسخ می دهید و کسب و کار خود را برای رفع نیازکاربر پیشنهاد می کنید.

توضیحات:

در این روش شما یک پرسش کوتاه در مورد کسب وکارتان که فکر می کنید کاربران آنرا بیشتر در موتورهای جستجوگرسرچ می کنند را انتخاب می کنید و به این پرسش در چند خط (حداکثر ۸ خط یا۹۰۰ حرف) پاسخ می دهید.  سوال شما در عنوان پست منتشر می گردد و پاسخ شما در متن پست منتشر می گردد دقت کنید پاسخ شما یک دست و با یک فونت بوده و تگ های هدینگ h1-h2 و… ندارد.

هیچ عکس و تصویری از کسب وکار شما در پست سوال و پاسخ منتشر نمی گردد. ولی تصویر زیر همراه سوال و پاسخ شما منتشر می گردد.

http://s7.picofile.com/file/8388761068/1p1p.png

نکته مهم:البته اگر تمایل داشتید تا عنوان و متن شما حالت پرسش و پاسخی نداشته باشد مشکلی ندارد ولی شرایط انتشار مانند طول عنوان و طول متن و تعداد لینک ها و...تغییر نمی کند.

موارد زیر در ارسال پرسش و پاسخ رعایت گردد:

 1.  حداکثر۳ لینک در متن باشد.(لینک ها به همان صورتی که ارسال می کنید قرار داده می شوند سه لینک از یک سایت و یا دامنه)
 2.  هیچ عکس و تصویری از کسب وکار شما در پست منتشر نمی گردد.
 3.  فونت متن و نحوه نمایش متن و سایر مشخصات گرافیکی بستگی به قالب همون سایت داره ولی ما سعی میکنیم زیباترین نوع را منتشر کنیم.
 4.  امکان ویرایش متن بعد از انتشار میسر نخواهد بود.
 5. پرسش به صورت عنوان مطلب و پاسخ به صورت متن همان عنوان منتشر می شود.
 6. منظور از دائمی یعنی تا زمانی که سایت وجود دارد متن شما نیر خواهد بود مگر آنکه به دلایل فنی، فروش و… سایت از دسترس خارج شود.
 7.  شما می توانید برای هر سایت یک پرسش و پاسخ جدا ارسال کنید.
 8. حداکثر ۳ کلمه کلیدی می توان برای هر پست گذاشت.(به جز چند سایت مشخص شده)
 9. فقط کسب و کارهای قانونی

پیشنهاد ما: ابتدا سایت ها را بررسی و تبلیغات خود را در سایت های مد نظر سفارش دهید. اگر به این نتیجه رسیده اید که برخی سایت هااز بقیه با کیفیت ترند می توانید فقط در آن سایت ها چندین پرسش و پاسخ سفارش دهید. همچنین می توانید یک پرسش و پاسخ را در تمامی ۱۴ سایت ثبت کنید که از نظر اقتصادی به صرفه تر است.

فرم تماس با مدیریت سایت باکس آگهی

فرم تماس با مدیریت سایت باکس آگهی

ما پاسخ شما را به ایمیل ارسال می کنیم ولی در صورت نیاز به شما پیام میدهیم و یا تماس میکیریم.(اختیاری)

لطفا صبر کنید

Emile : boxagahiir@gmail.com

علاوه بر فرم فوق و پیام رسان تلگرام می توانید از طریق شماره ۰۹۳۶۹۸۲۳۳۱۴ در پیام رسان ایرانی “بله” با ما در ارتباط باشید.

شما می توانید یک پرسش و پاسخ را برای انتشار در تمامی سایت ها ارسال کنید و یا اینکه برای هر سایت یک پرسش و پاسخ جدا ارسال فرمائید.

شرایط و نمونه پرسش و پاسخ های دائمی درج شده در سایت ها:

(امکان درج کلمه کلیدی برای پستهای سایت کسب وکار مجازی وجود ندارد)

جهت مشاهده نمونه اینجا کلیک کنید

(امکان درج کلمه کلیدی برای پستهای این سایت وجود ندارد)

جهت مشاهده نمونه اینجا کلیک کنید

(امکان درج کلمه کلیدی برای پستهای این سایت وجود ندارد)

جهت مشاهده نمونه اینجا کلیک کنید

لطفا فرم زیر را با دقت پر کنید امکان ویرایش بعد از انتشار وجود ندارد. بعد ازپر کردن فرم و پرداخت هزینه حداکثر تا۲۴ ساعت آگهی شما درج و گزارش درج به ایمیل و یا تلگرامتان ارسال می گردد.

فرم سفارش بسته پرسش و پاسخ تبلیغاتی

جهت سفارش کافیست فرم زیر را پر و از طریق درگاه پرداخت مبلغ را پرداخت نمائید.
 • لطفا شماره همراه خود را وارد کنید از این شماره برای ارتباط با شما در تلگرام استفاده می شود و تا حد امکان با شما تماسی نخواهیم گرفت(در صورت امکان شماره ای که تلگرام آن فعال است وارد کنید)

 • لطفا آدرس ایمیل خود را با دقت در کادر فوق وارد کنید،توجه نمائید که مهمترین راه ارتباطی ما با شما ایمیل و تلگرام می باشد.

 • پرسشی کوتاه در رابطه با کسب و کار شما که تصور می کنید کاربران در موتور های جستجوگر آنرا بیشتر سرچ می کنند.

 • سه کلمه کلیدی مرتبط با کسب وکار شما – توجه در سایت های  zistaweb.ir + kasbokarmajazi.ir + ehsasjary.ir  کلمه کلیدی درج نمی گردد: