*بسته تبلیغات اینترنتی ۸ ستاره*

http://boxagahi.ir/wp-content/uploads/2018/05/%D8%AA%D9%88%D8%AC%D9%87-%D8%A2%DA%AF%D9%87%D9%8A-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A.gif

هزینه این بسته با تخفیف اعمال شده - ۲۵ هزار تومان است و با توجه به درج آگهی در ۱۰ سایت یعنی به ازای انتشار آگهی در هر سایت ۲۵۰۰ تومان پرداخت می کنید. این واقعا ارزان و به صرفه است لطفا با سایر سایت ها مقایسه کنید.

برای درج"بسته آگهی ۸ ستاره" توضیحات زیر راملاحظه بفرمائید سپس فرم انتهای سایت را با دقت پر کرده و بعد از ارسال فرم و پرداخت آنلاین هزینه؛آگهی شما حداکثر تا ۲۴ ساعت توسط ما در سایت ها درج می گردد.

بسته آگهی ۸ ستاره

الف : درج آگهی یک ماهه در بالاترین پنل تبلیغاتی ۷ سایت بزرگ تبلیغات اینترنتی
ب : درج یک پست دائمی از آگهی به صورت مادام العمر در سایت (کسب و کار مجازی) و سایت (باکس آگهی).مادام العمر= یعنی پستی به اندازه عمرسایت
 د: درج کانال و صفحات مجازی شما در قسمت آگهی های برنزی سایت”ثبت و معرفی کانال” به مدت یک ماه

بالاترین پنل یعنی:
۱) آگهی ۸ ستاره در سایت “اینترنشنال ادزhttp://internationalads.ir/
2) آگهی ویژه در سایت “اتساین@”  http://atsine.ir/
3) آگهی ۸ ستاره در سایت “پیام ایرانی”  http://payamirani.ir/
4) آگهی ویژه درسایت  “چارراهی”  http://www.charrahi.ir/
5) آگهی ۸ ستاره در سایت “آگهی.باکس آگهی”  http://agahi.boxagahi.ir/
6) آگهی ۸ ستاره در سایت “صنایع سبز،کشاورزی و غذا”  http://keshavarzi.boxagahi.ir/

7) آگهی ۸ ستاره در سایت شیک و پیک  http://shikopic.ir/

هزینه درج  آگهی ۸ ستاره در این ۷ سایت  و درج آگهی در سایت های “باکس آگهی”+”کسب و کار مجازی”+”کانال باکس” جمعا ۲۵ هزار تومان است دقت فرمائید این آگهی برای سئوی سایت شما مناسب است و می توانید سایت های  را بررسی کنید سپس این بسته تبلیغاتی را سفارش دهید.
البته با مراجعه به صفحه نخست سایت (http://boxagahi.ir/) می توانید سایر بسته های تبلیغاتی مجموعه بزرگ “باکس آگهی” را مشاهده کنید.

لیست تعدادی از سایت های منتشر کننده بسته آگهی ۸ستاره​

چرا درج تبلیغات ۸ ستاره؟

:» با درج آگهی ۸ ستاره ، آگهی شما در ۷ سایت بزرگ تبلیغات اینترنتی در صفحه اول سایت و بالاتر از سایر آگهی ها و بین آگهی های هم ستاره خود نمایش داده خواهد شد و اولویت نخست در جستجوی موتور های جستجو گر برای سایت های ما خواهند بود((چون موتور های جستجو گر به مطالب و آگهی های صفحه نخست اهمیت بیشتری می دهند))
:» این آگهی شما علاوه بر اینکه در ۷ سایت مختلف در بالاترین پنل قرار می گیرد در ۲ سایت پر بازدید کسب و کار مجازی به آدرس (kasbokarmajazi.ir) و سایت اصلی باکس آگهی به آدرس (boxagahi.ir) به صورت یک پست و در زمانی نامحدود(به اندازه عمر این دو سایت) منتشر خواهد شد.
:» لینک سایت شما به صورت فالو و نوفالو درج میگردد و این از نظر موتورهای جستجوگر یعنی لینک دهی طبیعی است.و اثر مثبت بر سئوی سایت شما دارد.
:» علاوه بر اینکه آگهی های ۸ستاره در صفحه نخست و بالاتر از سایر آگهی ها منتشر می گردد در برخی از سایت ها(اینترنشنال ادز+آگهی باکس. آگهی+پیام ایرانی+آگهی صنایع سبز) به صورت چرخشی در اسلایدر بالایی سایت ها نمایش داده می شود.
:»  :در صورتی که در یکی از پیام رسانهای مجاز،کانال و صفحه داشته باشید در سایت “معرفی کانال”کانال شما در قالب سوم صفحه نخست به عنوان “کانال برنزی” به مدت یک ماه قرار می گیرد.(http://canal.boxagahi.ir/)

نکات دیگر:

۱» در حال حاضر هزینه درج آگهی ۸ ستاره ۲۵ هزار تومان می باشد به مدت یک ماه
۲» جهت لود سریع صفحات و مراجعه مخاطب به لینک و سایت شما ؛ نقشه گوگل مپ را فعال نکرده ایم.
۳» از درج آگهی های غیر قانونی بپرهیزید.
۴» جهت درج آگهی فرم زیر را با دقت پر کنید و هزینه را آنلاین بپردازید. در کمتر از ۲۴ ساعت درج می شود.
۵» به محض پرداخت صحیح هزینه ؛ به صورت آنلاین این پرداخت در پنل کاربری + درگاه پرداخت زرین پال و بانک مربوطه درج می گردد.
۶»منظور از بالاترین پنل تبلیغاتی در سایت های :»
الف ) ( پیام ایرانی+اینترنشنال ادز+آگهی .باکس آگهی+آگهی کشاورزی ) آگهی ۸ ستاره است بالاتر از همه آگهی ها و هم ردیف با سایر آگهی های ۸ ستاره نمایش داده میشود.همچنین به صورت چرخشی در اسلایدر بالایی سایتها نمایش داده می شوند. ب) و در سایت (چارراهی) آگهی ویژه است . ج) و در سایت آگهی (اتساین@)به صورت آگهی ویژه در صفحه نخست درج می گردد.                                        
۷» در صورت مواجه شدن با هر گونه در طی فرایند درج آگهی مشکل موضوع را با ایمیل و یا پیام رسان “بله” در میان بگذارید در کمتر از یک روز بررسی می گردد نگران هیچ موضوعی نباشید.
boxagahiir@gmail.com
 راه های ارتباطی در لینک زیر :
 

لطفا فرم را با دقت پرکنید آگهی ؛ پست ها براساس اطلاعات فرم درج می گردند، قالب آگهی یکسان است ونوع فونت و انتخاب قالب در پست ها براساس نظر مدیر سایت می باشد.کاربر یک بار می تواند درخواست ویرایش پست را داشته باشد.با پر کردن فرم و پرداخت هزینه ۱ تا ۲۴ ساعت زمان می برد تا آگهی شما در همه سایت های ذکر شده منتشر گردد.

درج آگهی ۸ ستاره

لطفا فرم را با دقت پر کنید و با ارسال فرم می توانید هزینه را آنلاین پرداخت کنید.
 • لطفا شماره همراه خود را وارد کنید.
 • لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید ارتباط ما با شما از این طریق است
 • لطفا عنوان آگهی مناسب و مختصر وارد کنید.عنوان آگهی موثرترین گزینه در جلب توجه موتورهای جستجو و کاربران می باشد.
 • گذاشتن عناوین مختلف برای آگهی در هر سایت باعث اثر گذاری بیشتر تبلیغات  می شود همچنین موتورهای جستجوگر چون گوگل برای مطالب با عناوین تکراری اهمییت کمتری فائل هستند .

 • توضیحاتی خلاصه و مفید که برای کاربران خسته کننده نباشد در عین کامل بودن ،به خلاصه نویسی و جذابیت در نگارش متن توجه کنید.سعی شود حاوی ۲۰۰ کلمه باشد.

 • کلمات کلیدی مرتبط با آگهی را وارد کنید.کلماتی کوتاه که معرف محتوای یک آگهی می باشند.
 • لینک سایت و یا وبلاک خود را وارد کنید(در صورت وجود)درصورتی که وبلاگ و یا سایت ندارید لینک کانال و یا گروه پیام رسان و یا لینک یکی از شبکه های اجتماعی که میخواهید در قسمت لینک درج شود را وارد کنید.
 • در صورت وارد کردن این شماره تلفن ؛این شماره در متن تماس با صاحب آگهی منتشر می گردد.می تواند شماره ثابت و یا همراه باشد.
 • در صورت وارد کردن آدرس ، این آدرس در قسمت آدرس صاحب آگهی نشان داده خواد شد.مثلا آدرس شرکت و یا کارخانه
 • عکس محصول،خدمات ،کارخانه ؛شرکت و…
 • شما میتوانید ۵ تصویر را ارسال کنید لطفا تصاویر را در جایی دیگر مانند سایت picofile.com آپلود کنید و لینک تصاویر را در فرم قرار دهید.
 • لینک کانالهای کسب وکار شما درشبکه های اجتماعی(تلگرام ،سروش و…) ویا اینستاگرام(اختیاری)
 • ممنون میشویم نحوه آشنایی خود با مجموعه باکس آگهی را بیان کنید(مثلا سایت …) و اگر معرفی شده اید لطفا کد معرف را دقیقا وارد کنید. با تشکر از وقتی که برای پر کردن فرم گذاشته اید.
 • قیمت: ۲۵,۰۰۰ تومان
  با تخفیف اعمال شده هزینه بسته تبلیغاتی ۸ستاره ۲۵ هزار تومان است.