*بسته تبلیغات اینترنتی ۸ ستاره*

http://boxagahi.ir/wp-content/uploads/2018/05/%D8%AA%D9%88%D8%AC%D9%87-%D8%A2%DA%AF%D9%87%D9%8A-%D8%A7%D9%8A%D9%86%D8%AA%D8%B1%D9%86%D8%AA%D9%8A.gif

هزینه این بسته با تخفیف اعمال شده - ۲۵ هزار تومان است و با توجه به درج آگهی در ۱۰ سایت یعنی به ازای انتشار آگهی در هر سایت ۲۵۰۰ تومان پرداخت می کنید. این واقعا ارزان و به صرفه است لطفا با سایر سایت ها مقایسه کنید.

برای درج"بسته آگهی ۸ ستاره" توضیحات زیر راملاحظه بفرمائید سپس فرم انتهای سایت را با دقت پر کرده و بعد از ارسال فرم و پرداخت آنلاین هزینه؛آگهی شما حداکثر تا ۲۴ ساعت توسط ما در سایت ها درج می گردد.

بسته آگهی ۸ ستاره

الف : درج آگهی یک ماهه در بالاترین پنل تبلیغاتی ۷ سایت بزرگ تبلیغات اینترنتی
ب : درج یک پست دائمی از آگهی به صورت مادام العمر در سایت (کسب و کار مجازی) و سایت (باکس آگهی).مادام العمر= یعنی پستی به اندازه عمرسایت
 د: درج کانال و صفحات مجازی شما در قسمت آگهی های برنزی سایت”ثبت و معرفی کانال” به مدت یک ماه

بالاترین پنل یعنی:
۱) آگهی ۸ ستاره در سایت “اینترنشنال ادزhttp://internationalads.ir/
2) آگهی ویژه در سایت “اتساین@”  http://atsine.ir/
3) آگهی ۸ ستاره در سایت “پیام ایرانی”  http://payamirani.ir/
4) آگهی ۱۰ ستاره درسایت  “چارراهی”  http://www.charrahi.ir/
5) آگهی ۸ ستاره در سایت “آگهی.باکس آگهی”  http://agahi.boxagahi.ir/
6) آگهی ۸ ستاره در سایت “صنایع سبز،کشاورزی و غذا”  http://keshavarzi.boxagahi.ir/

7) آگهی ۸ ستاره در سایت شیک و پیک  http://shikopic.ir/

هزینه درج  آگهی ۸ ستاره در این ۷ سایت  و درج آگهی در سایت های “باکس آگهی”+”کسب و کار مجازی”+”کانال باکس” جمعا ۲۵ هزار تومان است دقت فرمائید این آگهی برای سئوی سایت شما مناسب است و می توانید سایت های  را بررسی کنید سپس این بسته تبلیغاتی را سفارش دهید.
البته با مراجعه به صفحه نخست سایت (http://boxagahi.ir/) می توانید سایر بسته های تبلیغاتی مجموعه بزرگ “باکس آگهی” را مشاهده کنید.

اگر قبلا بسته آگهی۸ستاره درج کرده اید برای تمدید با تخفیف زیاد به بر روی دکمه زیر کلیک کنید

لیست تعدادی از سایت های منتشر کننده بسته آگهی ۸ستاره​

چرا درج تبلیغات ۸ ستاره؟

:» با درج آگهی ۸ ستاره ، آگهی شما در ۷ سایت بزرگ تبلیغات اینترنتی در صفحه اول سایت و بالاتر از سایر آگهی ها و بین آگهی های هم ستاره خود نمایش داده خواهد شد و اولویت نخست در جستجوی موتور های جستجو گر برای سایت های ما خواهند بود((چون موتور های جستجو گر به مطالب و آگهی های صفحه نخست اهمیت بیشتری می دهند))
:» این آگهی شما علاوه بر اینکه در ۷ سایت مختلف در بالاترین پنل قرار می گیرد در ۲ سایت پر بازدید کسب و کار مجازی به آدرس (kasbokarmajazi.ir) و سایت اصلی باکس آگهی به آدرس (boxagahi.ir) به صورت یک پست و در زمانی نامحدود(به اندازه عمر این دو سایت) منتشر خواهد شد.
:» لینک سایت شما به صورت فالو و نوفالو درج میگردد و این از نظر موتورهای جستجوگر یعنی لینک دهی طبیعی است.و اثر مثبت بر سئوی سایت شما دارد.
:» علاوه بر اینکه آگهی های ۸ستاره در صفحه نخست و بالاتر از سایر آگهی ها منتشر می گردد در برخی از سایت ها(اینترنشنال ادز+آگهی باکس. آگهی+پیام ایرانی+آگهی صنایع سبز) به صورت چرخشی در اسلایدر بالایی سایت ها نمایش داده می شود.
:»  :در صورتی که در یکی از پیام رسانهای مجاز،کانال و صفحه داشته باشید در سایت “معرفی کانال”کانال شما در قالب سوم صفحه نخست به عنوان “کانال برنزی” به مدت یک ماه قرار می گیرد.(http://canal.boxagahi.ir/)

نکات دیگر:

۱» در حال حاضر هزینه درج آگهی ۸ ستاره ۲۵ هزار تومان می باشد به مدت یک ماه
۲» جهت لود سریع صفحات و مراجعه مخاطب به لینک و سایت شما ؛ نقشه گوگل مپ را فعال نکرده ایم.
۳» از درج آگهی های غیر قانونی بپرهیزید.
۴» جهت درج آگهی فرم زیر را با دقت پر کنید و هزینه را آنلاین بپردازید. در کمتر از ۲۴ ساعت درج می شود.
۵» به محض پرداخت صحیح هزینه ؛ به صورت آنلاین این پرداخت در پنل کاربری + درگاه پرداخت زرین پال و بانک مربوطه درج می گردد.
۶»منظور از بالاترین پنل تبلیغاتی در سایت های :»
الف ) ( پیام ایرانی+اینترنشنال ادز+آگهی .باکس آگهی+آگهی کشاورزی ) آگهی ۸ ستاره است بالاتر از همه آگهی ها و هم ردیف با سایر آگهی های ۸ ستاره نمایش داده میشود.همچنین به صورت چرخشی در اسلایدر بالایی سایتها نمایش داده می شوند. ب) و در سایت (چارراهی) آگهی ۱۰ ستاره است . ج) و در سایت آگهی (اتساین@)به صورت آگهی ویژه در صفحه نخست درج می گردد.                                        
۷» در صورت مواجه شدن با هر گونه در طی فرایند درج آگهی مشکل موضوع را با ایمیل و یا پیام رسان “بله” در میان بگذارید در کمتر از یک روز بررسی می گردد نگران هیچ موضوعی نباشید.
boxagahiir@gmail.com
 راه های ارتباطی در لینک زیر :
 

لطفا فرم را با دقت پرکنید آگهی ؛ پست ها براساس اطلاعات فرم درج می گردند، قالب آگهی یکسان است ونوع فونت و انتخاب قالب در پست ها براساس نظر مدیر سایت می باشد.کاربر یک بار می تواند درخواست ویرایش پست را داشته باشد.با پر کردن فرم و پرداخت هزینه ۱ تا ۲۴ ساعت زمان می برد تا آگهی شما در همه سایت های ذکر شده منتشر گردد.

درج آگهی ۸ ستاره

لطفا فرم را با دقت پر کنید و با ارسال فرم می توانید هزینه را آنلاین پرداخت کنید.
 • لطفا شماره همراه خود را وارد کنید.
 • لطفا یک ایمیل معتبر وارد کنید ارتباط ما با شما از این طریق است
 • لطفا عنوان آگهی مناسب و مختصر وارد کنید.عنوان آگهی موثرترین گزینه در جلب توجه موتورهای جستجو و کاربران می باشد.
 • گذاشتن عناوین مختلف برای آگهی در هر سایت باعث اثر گذاری بیشتر تبلیغات  می شود همچنین موتورهای جستجوگر چون گوگل برای مطالب با عناوین تکراری اهمییت کمتری فائل هستند .

 • توضیحاتی خلاصه و مفید که برای کاربران خسته کننده نباشد در عین کامل بودن ،به خلاصه نویسی و جذابیت در نگارش متن توجه کنید.سعی شود حاوی ۲۰۰ کلمه باشد.

 • کلمات کلیدی مرتبط با آگهی را وارد کنید.کلماتی کوتاه که معرف محتوای یک آگهی می باشند.
 • لینک سایت و یا وبلاک خود را وارد کنید(در صورت وجود)درصورتی که وبلاگ و یا سایت ندارید لینک کانال و یا گروه پیام رسان و یا لینک یکی از شبکه های اجتماعی که میخواهید در قسمت لینک درج شود را وارد کنید.
 • در صورت وارد کردن این شماره تلفن ؛این شماره در متن تماس با صاحب آگهی منتشر می گردد.می تواند شماره ثابت و یا همراه باشد.
 • در صورت وارد کردن آدرس ، این آدرس در قسمت آدرس صاحب آگهی نشان داده خواد شد.مثلا آدرس شرکت و یا کارخانه
 • عکس محصول،خدمات ،کارخانه ؛شرکت و…
 • شما میتوانید ۵ تصویر را ارسال کنید لطفا تصاویر را در جایی دیگر مانند سایت picofile.com آپلود کنید و لینک تصاویر را در فرم قرار دهید.
 • لینک کانالهای کسب وکار شما درشبکه های اجتماعی(تلگرام ،سروش و…) ویا اینستاگرام(اختیاری)
 • ممنون میشویم نحوه آشنایی خود با مجموعه باکس آگهی را بیان کنید(مثلا سایت …) و اگر معرفی شده اید لطفا کد معرف را دقیقا وارد کنید. با تشکر از وقتی که برای پر کردن فرم گذاشته اید.
 • قیمت: ۲۵,۰۰۰ تومان
  با تخفیف اعمال شده هزینه بسته تبلیغاتی ۸ستاره ۲۵ هزار تومان است.